Samadeva energinės ajurvedos seansas

Ji gali pasirodyti paprasta ir elegantiška sistema, skirta gerai savijautai bei sveikatai. Kita vertus - tai labai sudėtinga sistema, grįsta holistiniu požiūriu į žmogų, skirta atstatyti harmoningą jo energinių struktūrų veikimą. Šiai sistemai sukurti buvo panaudotos neišsemiamos senųjų tradicijų žinios, praktika bei išmintis, kurios apima viską.

Ją išmokti ir įsisavinti praktikuojančiajam prireikia ne vienerių metų. Be to, reikalingas praktikuotojo siekis nuolat pačiam augti ir tobulėti.

Samadeva Energinė Ajurveda (SEA) remiasi tradicinėmis išmintingųjų Indijos Rišių, taip pat ir Vedų, žiniomis ir praktikomis.

Ši unikali sistema į visumą sujungia tradicines kinų medicinos, arabų ir graikų junani medicinos, vakarų alcheminės spagyrinės medicinos bei Samadevos dervišų Hakimų (pers. hakim - gydytojas, išminčius) ordino medicinos žinias.

Šios žinios yra praturtintos šiuolaikinės medicinos mokslo pasiekimais, įvairių kineziologijos ir energinių terapijų patirtimi, kvantinės fizikos bei psichoneuroimunologijos žiniomis. Vieninga SEA sistema pagrįsta nedualumo principu, kuriuo remiasi Advaita Vedantos mokymas, daoizmas.

Esminiai principai

Sveikame organizme visos ląstelės, visi organai, visos kūno dalys ir sistemos nuolat sinchroniškai ir darniai tarp savęs bendrauja. Tai vadinama „eufonija“ (gr. euphonia – garsų dermė, harmonija). Dar daugiau – norėdamas išsaugoti gerą savijautą, sveikatą, tai reiškia, – eufoniją, – žmogus turi užmegzti darnų ryšį su kitais žmonėmis, daiktais, praeitimi, dabartimi, ateitimi ir įvykiais (tai sudėtinė laiko ir aplinkos visuma). Tokia darna yra ne tik kūne (organai, ląstelės…), bet ir psichikoje, ir dvasioje. Pagal SEA šis bendravimas remiasi sklandžiai veikiančiu ryšiu tarp visų energinių linijų. Indijoje šias energines linijas vadina nadėmis, mums jos geriausiai žinomos akupunktūrinių kinų medicinos meridianų vardu, dervišai Hakimai juos vadino silsilėmis, energiniais centrais, lataifėmis, indai – čakromis. Taigi, nadžių, – energinių linijų, kurios driekiasi visame kūne, – pagal ajurvedinę tradiciją priskaičiuojama 72000, o dervišų Hakimų, taip pat ir kinų medicinos tradicijoje jų yra net 350000. Jos paskirsto gyvybinę energiją Oya po visą fizinį kūną, jo energinius centrus, ir užmezga ryšį su aplinka.


Kūno, emociniai, psichologiniai, santykių, aplinkos arba dvasiniai sutrikimai ir ligos kyla, kai tie ryšiai, subtiliosios energinės linijos, nutrūksta, kai sutrinka harmoninga energijos tėkmė. Sutrikimus lemia įvairūs veiksniai: materialūs, psichologiniai, emociniai, energiniai, sisteminiai ir net karminiai.

SEA veikimo principas

SEA protokolas nurodo kelią energijai, kurios nutrūkusias vietas išsiaiškina ir atkuria SEA praktikas (eufonistas), kad atskiros kliento kūno, psichikos ir proto dalys galėtų toliau harmoningai bendradarbiauti bei įeitų į eufoniją (dermę, harmoniją) su kitais žmonėmis ir su pasauliu. 

 

SEA praktikos sesija yra pagrįsta biologinio grįžtamojo ryšio metodu, leidžiančiu bendrauti tiesiogiai su vidine kūno išmintimi, su pasąmone.
Iš tikrųjų būtent ši vidinė save reguliuojanti organizmo jėga  per kliento rankos atsaką parodo eufonistui, kurie ryšiai turi būti atkurti prioriteto tvarka: ar fiziniai, emociniai, intelektiniai, ar glūdintys dar subtilesnėse kliento energinėse sistemose. 

 

Toks atstatomasis procesas yra individualus kiekvienam žmogui. Seanso metu yra klausinėjama pagal loginės sekos protokolą, kuriame taip pat paliekama erdvės ir intuicijai, nes kaip tik ji leidžia nukreipti energiją geriausiu keliu iš tūkstančių įmanomų.

Praktikos poveikis

Po tokios praktikos žmogus iš karto arba palaipsniui pajaučia grįžtančią harmoniją, geresnę skirtingų kūno funkcijų pusiausvyrą, patiria  ramybės, išsilaisvinimo, pilnatvės būseną, priima įvairias gyvenimo situacijas. 

 

Šis metodas veiksmingai atstato ir psichologinius, ir fizinius sutrikimus. 

 

Sveikatos prasme praktikuojantieji SEA kalba apie įvairiausių problemų palengvinimą arba išgydymą (pašalinimą):

 

 • sąnarių ir nugaros skausmų;
 • raumenų skausmų, sausgyslių uždegimų, kilusių dėl sporto traumų;
 • galvos skausmų;
 • reumato ir kitų skausmų;
 • virškinimo problemų, alergijų, maisto netoleravimo;
 • psichologinių problemų, nuotaikų kaitos, streso, neurozių, fobijų, etc…
 • elgesio sutrikimų;
 • įvairių neigiamų emocijų;
 • atminties sutrikimo, koncentracijos ir miego problemų;
 • mokymosi sunkumų;
 • lėtinio nuovargio, perdegimo sindromo;
 • ligų, susijusių su bakterinėmis, virusinėmis, grybelinėmis ar parazitinėmis infekcijomis.

Svarbu

Atkreipti dėmesį, kad tai nepakeičia konsultacijos su gydytoju, kad ir kokios srities specialisto pagalbos Jums prireiktų. Tačiau gali pasitarnauti kaip stipri parama siekiant pasveikti ir atgauti jėgas. Taip pat svarbu pažymėti, kad SEA praktikos gali papildyti kitus gerą sveikatą teikiančius būdus, ar tai būtų tradicinės, ar alternatyvios natūraliosios medicinos metodai, osteopatija, psichoterapija, kineziologija… Šių metodų efektyvumas gali tik sustiprėti atliekant SEA seansus.

 

Pagal SEA teoriją, visos geros savijautos arba sveikatos problemos yra individualios ir negali būti išspręstos visiškai ir visam laikui, jei energinių ryšių visuma nėra atstatyta, o tai gali būti daroma tik individualiai, su pagarba kiekvieno žmogaus sistemos unikalumui.

Kviečiame kiekvieną iš Jūsų patirti SEA asmeniškai