Lahore Nadi joga

Lahore Nadi joga – tai švelni, atstatanti joga. Ji padeda atstatyti mikroišnirimus sąnariuose ir stubure, atkuria energijos tėkmę ten, kur ji buvo sutrikusi. Padeda atpalaiduoti visą kūną, nuraminti emocijas, mąstyti aiškiau.

Tai joga visiems!

Esant poreikiui, galime pasiūlyti individualų seansą.

Lahore Nadi jogą sukūrė ir pritaikė šiuolaikinam žmogui Idris Lahoras.

Idris Lahoras – būtent jis ilgus metus mokėsi pas Hakim dervišus ir įvairių metodų pagalba perdavė gautas žinias. Kalba eina apie senųjų Misterijų centrų arba Išminties mokyklų mediciną, kurią patys dervišai vadino Hakim medicina.

Kilusi iš Kafiristano, esančio tarp senovės Persijos ir Afganistano, ši medicina išplito į abu žemynus per Indiją, Kiniją ir Tibetą; kelyje per Ispaniją ir visą Europą ji kito ir prisitaikė prie naujųjų civilizacijų. Hakim medicinos mokė pats žymiausias viduramžių gydytojas Avicena.

Kilmė

Žodis “Nadi” – kilęs iš sanskrito kalbos, kurioje “nad” reiškia judėjimą. Ir “nadėse” vyksta energijos, informacijos ir gyvybės judėjimas. Kai judėjimas užblokuotas, tai sukuria sutrikimus, ligas.

Pagal Nadi jogos filosofiją bet koks fizinis, emocinis, intelektinis sutrikimas, sutrikimas santykiuose, aplinkoje ar net dvasinio pobūdžio, visų pirma susijęs su “nadi” jungčių atsijungimu, t.y. energijos cirkuliacijos sutrikimu energiniuose kanaluose.

Kaip atstatome ar sujungiame šias „Nadi”?

Nadi jogoje, kaip ir kitose jogos formose, atliekame asanas, t.y. judesius ir pozicijas, kurių mokomės ir praktikuojame, kad kiekviena kūno dalis gautų naudą. Labai svarbu žinoti ir atlikti nuosekliai eilės tvarka judesius ir pozicijas, kvėpavimo pratimus ir dėmesio koncentraciją.

Šios jogos pagrindas – švelnūs judesiai ir pozicijos, kurias gali praktikuoti tiek vaikai, tiek pagyvenę žmonės, tiek sveiki, tiek ir turintys negalavimų ar net invalidumo formą.

Lahore Nadi jogos efektai:

Terapiniai Arkanai (kuriuos praktikuojame Lahore Nadi jogos metu), jei atliekami reguliariai:

Žymiai sumažina nugaros ir sąnarių skausmus, skatina jų regeneraciją, padeda išvengti kančių bei komplikacijų ateityje.

Švelniai atstato slankstelius ir sąnarius į jų tikrąją padėtį, kad nerviniai impulsai, informacija ir energija vėl galėtų per juos tekėti laisvai ir harmoningai.

Duoda erdvės organizmo savireguliacijos jėgoms, kurios pratimų metu yra aktyvuojamos ir užveda atsinaujinimo mechanizmą, sulėtina ir net visai sustabdo stuburo ir sąnarių degeneracijos procesus ir padeda išgyti.

Nadi jogos filosofijoje:

Bet koks fizinis, emocinis, intelektinis sutrikimas, sutrikimas santykiuose, aplinkoje ar net dvasinio pobūdžio, visų pirma susijęs su “nadi” jungčių atsijungimu, t.y. energijos cirkuliacijos sutrikimų energiniuose kanaluose.

Nadi jungčių atstatymo paslaptis:

Nadi joga padeda atstatyti šias jungtis, tokiu būdu padeda pagrindus gerai savijautai ir sveikatai. Kada energija vėl teka teisingai, gerėja mūsų fizinė savijauta, mes netampame įkaitais savo neigiamų emocijų, mintys tampa aiškesnės, o pasaulio matymas ramesnis, džiaugsmingesnis, išmintingesnis, lyg būtume perėję į aukštesnį sąmonės lygmenį.