Meditacija

Meditacija leidžia žmogui sugrįžti į save, į tylą savyje. Atverti sau naują savęs ir pasaulio matymą: aš dabar esu savo kūne, girdžiu aplinkinius ir vidinius garsus, suvokiu ir jaučiu savo kvėpavimą. Ir tiesiog leidžiu viskam vykti būdamas stebėtojo pozicijoje.

Meditacija, kai aš žinau, ką darau. Per ją aš įeinu į tokią sąmonę, kai žinau, kas mano viduje ir kas išorėje.

Meditacija formuoja naują požiūrį, leidžiantį priimti realybę tokią, kokia ji yra. Mes negalime pakeisti gyvenimo aplink save, bet galime pakeisti savo reakciją į jį, savo vidinę būtį. Atsakydamas, išorinis pasaulis stebuklingu būdu keičiasi taip pat.

Meditacija – tai būdas pakeisti savo būseną, nukreipiant dėmesį iš išorės į vidų. Ji teigiamai veikia neuronus, kuria naujas smegenų jungtis, stimuliuoja skirtingų neurotransmiterių gamybą.

Didžiausia meditacijos nauda ir tiesioginis poveikis: ramybė ir minčių valdymas. Nes kol nevaldome savo minčių, nevaldome nei savo žodžių, nei veiksmų, nei emocijų. Esame tiesiog kaip mašinos.

Meditacija - tai 20 minučių atostogų. Bet ji nėra tik poilsis. Ji pamažu užmezga kontaktą su tuo, kas slypi už proto - su tavo esybe, arba dvasia.

Meditacijoje patiriame ramybę, kylančią iš meilės. Nelieka godumo, nelieka baimės, nelieka kančios. Tik meilės būsena ir atjauta.

Meditacija - tai gražiausia dovana, kurią galite sau padovanoti kasdien!

Tuo pačiu tai ir dovana ir mūsų artimiesiems ir pasauliui. Mes patys tampame ta dovana.

Visi, norintys išmokti medituoti arba pagilinti savo meditacijos praktikas, atidėti rūpesčius į šalį ir vakarą prieš miegą skirti sau, kviečiami jungtis ir medituoti kartu!

Dauguma girdėjo, kad meditacija - tai viena svarbiausių praktikų, padedanti pasiekti vidinės ramybės ir harmonijos.

Kiekvieną dieną skiriame laiko kūnui nuprausti ir prižiūrėti, tad prisiminkime pasirūpinti ir vidine švara. Net pripažinę, kad meditacija yra būtina šiandienio gyvenimo dalis, jos nedarome: nerandame laiko, tingime, tiesiog nemokame. Arba mums sunku medituoti vieniems.

Siūlome jums mokytis meditacijos ir medituoti drauge.