Ligita Petrauskaitė

Kontaktai:

Taikomos praktikos:

Apie mane

Kaip ir visi, norėjau gyventi ilgai ir laimingai. Bet greitai supratau, kad tai nėra taip paprasta. Gyvenimas yra spalvotas ir reikia dėti pastangas siekiant tokio gyvenimo, kokio norisi. Todėl pradėjau ieškoti priemonių, kurios padėtų man išlaikyti fizinę ir psichinę sveikatą, vidinę ramybę, džiaugsmo ir laimės pojūtį. Ir ši paieška labai greitai mane atvedė į Laisvąjį Samadeva Universitetą, kuriame pradėjau savo pažintį su įvairiausiomis Samadeva praktikomis.

Mano klajonės baigėsi, nes čia radau viską, ko man reikėjo ir kas gali padėti siekti mano tikslų. Mokiausi, praktikavau ir stebėjau kaip šių žinių ir praktikų dėka keičiasi mano gyvenimas, keičiuosi aš.

Po kelerių metų supratau, kad jau galiu ir noriu šiomis nuostabiomis žiniomis ir praktikomis pasidalinti ir su kitais. Kartu su bendramintėmis esame čia – atviros visiems, kurių paieškos atves juos pas mus.

Gyvenimo moto

Sunkiu gyvenimo momentu vienas žmogus man pasakė – tavo laimė priklauso tik nuo tavęs. Dažnai prisimenu šią frazę ir ją pasakiusį žmogų.

Kvalifikacijos

Reiki Dao De Ki (Reiki Tao Tö Qi) Okuden praktikė (II laipsnio iniciacija) 2010 m.

Samara jogos vedančioji (II lygmuo) 2016 m., 2017 m., 2019 m.

Samara Soul jogos vedančioji (I lygmuo) 2019 m.

Energinių technikų specialistė 2015 m., 2017 m.

Tanatasofija 2017 m.

Coach Spirituel 2018 m.

Samadeva energinės Ajurvedos specialistė 2018 m., 2021 m.