Energinės meridianų technikos seansas

Norite geriau suvokti savo bei kitų emocijas ir mintis?

Norite išsilaisvinti iš streso, baimių, nerimo, skausmo?

Fizinių ir psichologinių problemų, kurios įkalina ir trukdo būti laisvais ir laimingais?

Paūmėjančių alergijų, kurios sekina kūną ir atima gyvenimo džiaugsmą?

Priešnuodis šioms būsenoms, sunkioms situacijoms slypi vidinėje mūsų išmintyje: energinės meridianų technikos (EMT), kurias taikydami galime sutvarkyti ir integruoti sudėtingus procesus.

Metodai

Energinės meridianų technikos - tai metodai, kurių gali išmokti ir kuriuos gali naudoti kiekvienas, kad išsaugotų arba atkurtų savo fizinę sveikatą ir vidinę pusiausvyrą. Kartu tai yra dvasinis savęs pažinimo būdas.

Įrodyta, kad šie metodai efektyviai šalina įvairiausius skausmus, stresą, fobijas. Išlaisvina iš praeities traumų ir leidžia peržengti ribojančius įsitikinimus. Žmogaus energijos sužadinamos tam tikromis pozicijomis, stuksenimu, vaizdiniais, kvėpavimu, meditacija.

Principai

Pagrindinis gydymo taikant energines meridianų technikas principas teigia, kad mūsų sveikata priklauso nuo geros gyvybinės energijos tėkmės energinėmis kūno linijomis. Šios energinės linijos yra vadinamos meridianais, silsilėmis arba nadėmis. Visos problemos: fizinės ar psichologinės, bet koks skausmas, liga ar stresas yra susiję su energijos srauto sutrikimu vienoje iš šių linijų.

Tikslas

Tikslas yra vėl atkurti judėjimą, tai yra, grąžinti harmoningą energijų tėkmę į emocijas ir mąstymo schemas arba ribojančius įsitikinimus - harmonizuoti skirtingas energines sistemas. Taip turime galimybę vėl atgauti fizinę gerovę ir pagerinti santykius su savimi, su kitais ir su aplinka.

Savo praktikose taikome tokias energinės meridianų technikas kaip 7 lataifų protokolą, Pasąmonės išlaisvinimo protokolą, Mudra „Vaizdas-Išraiška” protokolą bei keletą kitų.

7 lataifų protokolas

Šis protokolas, pagrįstas septynių energinių taškų stimuliavimu, yra paprastas, greitas. Tai 7 akupunktūros arba akupresūros taškai, vadinami lataifais, kuriuos stuksename, kad panaikintume energinį bloką kurioje nors iš silsilių ir vėl paleistume energiją per visą kūną.

Jį lengva išmokti, bet jis leidžia pasiekti stulbinančių rezultatų. Jis pasižymi įvairiomis indikacijomis, efektyviai valdo visas streso ir nerimo formas, o specialisto rankose tampa tikrai galingu instrumentu. Veiksmingai kovoja ir su chroniškomis ligomis ir skausmais, atkurdamas sklandžią energijos tėkmę ir tuo būdu grąžindamas žmogų į fizinę bei psichinę pusiausvyrą.

Pasąmonės išlaisvinimo protokolas

Nesąmoningi mūsų įsitikinimai apsprendžia modelį, kuriuo reaguojame ir į išorines situacijas, ir į gyvenimo mums teikiamą patirtį.

Metodo tikslas yra pakeisti negatyvius ribojančius įsitikinimus. Protokolas remiasi ribojančių mąstymo schemų perprogramavimu, kad galėtume pasiekti mąstymo ir suvokimo laisvės. Ypatingai gerai veikia ribotus įsitikinimus. Jis skirtas žmonėms, siekiantiems geros savijautos ir asmeninio tobulėjimo. Jis gali būti naudojamas tiek kitų gydymui, tiek savigydai.

Mudra „Vaizdas-Išraiška” protokolas

Šis energinis protokolas paremtas neintegruotų praeities traumų pozityvia transformacija ir rekomenduojamas daugeliui fizinių ir psichinių sutrikimų. Jis ypač efektyvus darbui su alergijomis. Kaip ir visi protokolai, kurių mokome, jis toks paprastas, kad galima taikyti jį sau pačiam.

Energinė higiena

Kaip nepasiduoti aplinkos ir aplinkinių įtakai?

Ką daryti, jei esame pavargę arba neišsimiegoję, o jūsų laukia susitikimas?

Kaip išlikti ramiam, patekus į nepalankias aplinkybes?

Kaip apvalyti savo protą nuo negatyvių minčių?

Kasdienė energinė higiena – 7-ių paprastų ir labai efektyvių pratimų seka, kuri sustiprina mūsų energinę sistemą, atsparumą stresui bei ligoms. Ji veikia atskiras sistemas: neurocerebrinę, limfos, energinių linijų, silsilių, auros.

Praktikuodami kas dieną šią, vos 10 minučių trunkančią praktiką, jaučiamės energingesni, nebe taip pasiduodame nuovargiui ir neigiamoms įtakoms, tiesiog patiriame daugiau džiaugsmo. Šie pratimai vėl išjudina ir iš naujo paleidžia visą mūsų energiją. Juos galime praktikuoti ryte, kad sklandžiai pradėtume dieną ar popiečio valandėlę, - bet kada, kai tik jaučiame poreikį ar kai pasijuntame pavargę.