Lina Monkuvienė

Kontaktai:

Taikomos PRAKTIKOS:

Apie mane

Pagal pirmąjį išsilavinimą esu filologė. Baigusi studijas VU, dirbau lietuvių kalbos ir literatūros institute. Su mokslininkų ekspedicijomis važinėdama po kaimus ir rinkdama tautosaką, sutikau paprastų žmonių, kurių giedros akys spinduliavo ramybę ir vidinę jėgą. Gerai tai įsidėmėjau. Suvokiau, kad tie, kurie gyvai išsaugojo dainas, pasakas, patarles ir kitas prasmingas tradicijas, turi ir tvirtas vertybes. Bet pastebėjau, kad dar daugiau yra žmonių, gyvenančių liūdną, primestą, baimės ir kančios kupiną gyvenimą.

Pradėjau ieškoti atsakymų, kodėl žmogus kenčia. Kodėl serga. Supratau, kad dažniausiai serga anaiptol ne kūnas. Pirmiausia yra pažeidžiama daug subtilesnė energinė struktūra. Ieškodama būdų padėti žmonėms, atradau tradicinę kinų mediciną bei energines technikas, akupresūros masažo metodus.

2010 metais, pradėjusi domėtis Reiki Tao Tö Ki technika, išgirdau apie nepaprastą žmogų - Idris Lahorą, prancūzų mediką, mokslininką, šių laikų išminčių. Mane išsyk patraukė pasakojimas apie jo įkurtą Laisvąjį Samadeva universitetą Elzase netoli Strasbūro. Į tą universitetą 2014 m. studijuoti naujai atsiradusio Tanatosofijos kurso ir nuvedė mane kelias.

Dabar stengiuosi ten išmoktais metodais, kuriuos taikau pirmiausia sau, padėti kenčiantiems, gyvenime pasimetusiems žmonėms. Tiems, kurie ieško pagalbos ir atsakymų, kurie drįsta gilintis į būties klausimus, o svarbiausia – yra jau pasiruošę išgirsti atsakymus.

Principas, kurio laikausi: nepridėti daugiau kančios prie tos, kurios ir taip pasaulyje yra užtektinai.

Tiesa, kurią patikrinau: laimės neatrasi tolimoje šalyje nei įsigysi už didžiausius pinigus. Laimė - tai vidinė būsena, pirmiausia tai taurus požiūris į viską, ką tik pateikia gyvenimas.

Supratimas, kuris skatina judėti į priekį: pradėk keistis pats, ir Visata ir visi dievai tau padės.

Kvalifikacijos

Reiki Dao De Ki (Reiki Tao Tö Qi) Shinpiden praktikė (III laipsnio iniciacija) 2015 m.

Energinio Hakim masažo specialistė 2015 m.

Samara jogos vedančioji (I ir II lygmuo) 2016 - 2018 m.

Tanatosofija 2017 m.

Energinių technikų praktikė 2018 m.

Samara Soul jogos vedančioji (I lygmuo) 2019 m.

Samadevos energinės Ajurvedos specialistė – 2021 m.