Alina Vilkė

Gydytoja, biomedicinos mokslų daktarė, lektorė

Kontaktai:

Taikomos praktikos:

Apie mane

Kiek pamenu save, nuo mažens domėjausi aplinkiniu pasaliu, o ypač žmogumi. Kas jis, iš ko ir kaip sudarytas, kaip funkcionuoja jo kūnas. Kas yra už to, kas apčiuopiama paprastomis juslėmis. Šis domėjimasis paskatino rinktis medicinos studijas.

Pažinusi žmogaus kūno struktūras, funkcijas, galimas ligų priežastis bei vadinamas nežinomos kilmės ligas, tęsiau domėjimąsi visu tuo, kas siekia toliau už universitetinių žinių. Suvokiau, kad daugiausia išmoksiu pažinusi save ir harmonizavusi savo gyvenimą (santykius, aplinką…). Tokiu būdu galėsiu dar labiau padėti sau ir aplinkiniams. Taip prasidėjo kelias į savęs, kaip žmogiškosios būtybės, pažinimą. Prasidėjo įvairiausių praktikų ir seminarų etapas.

Pirmasis susitikimas su Samadeva praktikomis buvo 2012 metais. Aktyviai į Samadeva mokymus įsitraukiau nuo 2017 metų: tapau Laisvojo Samadeva Universiteto studente, aktyviai kasdien praktikuojanti pasirinktas technikas, gilinanti žinias.

Esu dėkinga savo gyvenimui, jog galiu gilinti savęs, kitų, pasaulio bei profesinį suvokimą per Samadevoje perteikiamas žinias ir praktikas. Jos padeda suvokti žmonių kančių ir ligų priežasčių įvairialypiškumą bei kokiais būdais galima iš to vaduotis patiems, kaip padėti kitiems. Net ir peržengusiems mirties slenkstį. Samadevos mokymuose sutikau ypatingų žmonių, kurie dalinasi savo žiniomis, patirtimis – tai holistiniai metodai ir jais galima dalintis vaduojantis iš gyvenimiškų sunkumų bei siekiant tikslų įvairiausiose gyvenimo srityse.

Gyvenimo moto

Keletas principų, kuriais šiuo metu gyvenime vadovaujuosi:

Pažink save ir tu pažinsi Visatą ir Dievus.

Gyvenimo harmonija prasideda nuo vidinės taikos – tai procesas ir tam reikia drąsos.

Gyvenime savo mintimis, žodžiais ir veiksmais kurk daugiau Gėrio, Grožio ir Tiesos.

Daugiau Laisvės – tai daugiau Atsakomybės. Daugiau Atsakomybės – tai daugiau Laisvės.

Kvalifikacijos

Tanatosofija 2019 m.

Samara jogos vedančioji (I lygmuo) 2019 m.

Reiki Dao De Ki (Reiki Tao Tö Qi) Okuden praktikė (II laipsnio iniciacija) 2020 m.

Samadeva energinės Ajurvedos specialistė 2021 m.