Akvilė Liekmanė

Kontaktai:

Taikomos praktikos:

Apie mane

Dar būdama vaiku jaučiau didžiulį norą mokyti, dalytis. Atsimenu, kaip susikvietusi kaimynų vaikus, pasakodavau ką nors iš knygų, užduodavau namų darbų.

Vėliau baigiau taikomąją matematiką, gausėjo mano šeima. Dirbdama informacinių technologijų srityje pastebėjau, kad mėgstu gilintis į situacijas, analizuoti jas. Ypatingai pajautusi sunkumą širdyje ar nubudusi su nerimu ryte, norėdavau išsiaiškinti, suprasti, iš kur tai kyla, gal mano elgesys buvo netinkamas... Ir ką dėl to galiu padaryti dabar. Tik po tokios savianalizės galėdavau toliau mėgautis gyvenimu ir veikti.

Atradusi savyje kasdienį norą būti geru žmogumi, bet ir pastebėjusi, kaip sunku to pasiekti, ypatingai su pačiais artimiausiais mylimais žmonėmis, susimąsčiau.

Neilgai turkus, atradau Laisvąjį Samadeva universitetą ir jame dėstomus dalykus: konsteliacijas, tanatosofiją, energetines praktikas ir kitus. Mokydamasi jame supratau, kad visa tai, ko aš siekiu, yra realu. Sutikau žmogų, kuris buvo gyvas tokio elgesio, kurio aš ir siekiau, pavyzdys. Jis - Universiteto įkūrėjas Idris Lahoras. Taigi, pradėjau godžiai imti jo perduodamas žinias ir praktikas. Mėgavausi jomis.

Šiandieną jaučiu didžiulį norą dalytis tuo, ką labai vertinu – ta ypatinga būsena. Per praktiką ir žinias, kurios padeda žmogui išsilaisvinti iš kančių, praplėsti savo suvokimo ribas, sugrįžti į save, būti laimingam!

Ypatingai džiaugiuosi atradusi, kad savo aplinką galiu keisti tik keisdama save! Taip pat svarbu suvokti, kad neužtenka būti vien geram. Jei nori būti geras ir neturėti problemų bei kančių, turi pirmiausia būti išmintingas ir valingas. To mums visiems ir linkiu!

Keletas principų, kuriais šiuo metu gyvenime vadovaujuosi:

„Niekuo netikėk, visada viską tikrink.“ Idris Lahoras

Kvalifikacijos

Sisteminės ir šeimyninės konsteliacijos pagal I. Lahore metodą II lygis (2018 m.)

Tanatosofija 2019 m.

Samara jogos vedančioji (I lygmuo) 2019 m.

Reiki Dao De Ki (Reiki Tao Tö Qi) Okuden meistrė (III laipsnio iniciacija) praktikė nuo 2020 m., 2022 m. meistrė

Samadeva energinės Ajurvedos specialistė 2021 m.