Geros savijautos centras OYA

Išgirskime savo kūno išmintį!

ARTIMIAUSI 2019M. RENGINIAI

  PSICHOANTROPOLOGIJOS MOKYKLOS ATVIRAS VAKARAS

SPALIO 16d. 18.30 VAL.

Visais laikais įvairiuose kraštuose egzistavo vyrai ir moterys, jautę nostalgiją Aukštesniajam gyvenimo suvokimui, Tiesai, Grožiui, Teisingumui. Kai kuriems žmonėms Žinojimo ir Tiesos klausimas yra absoliutus prioritetas. Tokių žmonių reta kiekvienoje kartoje, jie gyvena tarp kitų žmonių įprasto gyvenimo tėkmėje. Ir ne vienas dažnai pasijunta lyg ne savo aplinkos žmonėmis, nesuprasti ar kitokie. Jų kelias juos gali atvesti į mokyklą, kurioje gyvas Meistras moko metodų, padėsiančių jiems vieną dieną suprasti gilią jų gyvenimo ir likimo prasmę.

Psichoantropologijos mokykla yra Išminties mokykla, kurioje jau daugiau kaip 20 metų tiesiogiai mokymą perduoda Dvasinis Meistras Selim Aisel. Ši mokykla yra įsikūrusi Rytinėje Prancūzijoje, Elzase.

Žemės sūnau,
Noriu išmokyti tave
Suprasti mano Mokymą
Jis yra akis
Kurią davė Amžinybė
Kad matytum, tai, kas teisinga ir tai, kas ne
Kad pamatytum tai, kas paslėpta
Ir skaityti žodžius
Kuriuos šnibžda tylos lūpos

Posmas – Suprasti mano mokymą- Selim Aisel

Norint suvokti tai, kas aukščiausia mumyse bei tarnauti kitiems, pirmiausia reikia įkūnyti visų Išminties Mokyklų pagrindinius principus, kurie buvo įrašyti virš Misterijos Mokyklos Delfuose vartų :
" Pažink save, tuomet pažinsi dievus ir visatą ".

Meistras Selim Aisel dažnai byloja, kad didžiausi pokyčiai mumyse ir aplink mus vyksta mokantis ir dirbant drauge su kitais bendraminčiais ir kad po vieną mes galim tik labai labai mažai...

Vakaro metu šios Išminties mokyklos mokiniai pasidalins savo patirtimi ir suvokimais mokantis ir praktikuojant šioje mokykloje, kuri įsteigta visapusiškam šiuolaikinio žmogaus evoliucionavimui.
Renginys nemokamas.

Data ir vieta: 2019 spalio 16d., 18:30 Geros savijautos centre OYA, A. Mickevičiaus g. 8, įėjimas iš vidaus kiemo pusės.

Informacija ir registracija 869915106, oya.centras@gmail.com, arba papiekant žinutę mūsų fb puslapyje Geros savijautos centras OYA.
Daugiau informacijos: http://epag.org/lt/index.htm
#dvasinistobulejimas #dvasiniskeliasSKAITYMAI MIRUSIESIEMS pagal Idris Lahore knygą

Spalio 17d. 18.15 val.

Artėjant mirusiųjų pagerbimo šventėms kviečiame spalio 17d. 18.15 val. pasinertini į Idris Laoro knygos “Skaitymas mirusiesiems” tekstus. Naujiena musu centre. Įvairiomis technikomis galime padėti ne tik sau, bet ir mūsų išėjusiems Anapilin artimiesiems!

Jie surinkti iš senovės rankraščių ir skirti giminaičiams, artimiesiems ar palydėjimo specialistams, kad jie galėtų paerskaityti žodžius mirusiajam, kaip instrukcijas, kurios padės kelyje po mirties. Tai turbūt pats svarbiausias dalykas, kurį mes galime padaryti išėjusiam iš šio pasaulio artimajam.

Dažnai mūsų klausia, ar galima skaityti seniai mirusiam žmogui? Galima ir reikia, nes ten, kur išeiname nėra laiko. Mūsų žodžiai bus išgirsti ir padės sielai išsivaduoti iš baimės rasti kelią į šviesą, juk tos, kurios išeina baimėje ir nerandą kelio vadinamos paklysusiomis sielomis.

 

Vakaro metu grupėje bus sukurtas laukas, kuris padės mūsų mintims ir energijoms lengviau pasiekti tikslą.

Vakarą ves Jurgita Estelle Lukauskienė. Laisvojo Samadeva universiteto (Prancūzija) vyresnioji dėstytoja, aukščiausio lygmens geros savijautos konsultantė (eufonistė) , konsteliatorė pagal I. Laoro metodą, Jogos mokytoja (Samara joga, Soul Samara joga, Laor Nadi joga, Lu Jong Tao Te Ki), Reiki Tao Te Ki Meistrė inicijuotoja, manualinių ir energinių technikų specialistė. Astrologė.


Vietų skaičius ribotas. Registracija iki spalio 17d. 18 val.

Kaina - 6 Eur.

Mūsų adresas A.Mickevičiaus g. 8, Kaune, įėjimas iš kiemo pusės.

Informacija ir registracija: 869915106, mūsų FB puslapyje paliekant žinutę arba oya.centras@gmail.com.

Daugiau apie knygą:
https://www.tanatosofija.lt/knyga


ASTROLOGINĖS PLANETŲ REPREZENTACIJOS

Spalio 24d. 18.30 val.

Astrologinės Planetų reprezentacijos– NAUJIENA !

Spalio 24d. 18.30 val. Geros savijautos centre OYA Kaune.

Sisteminės šeimos konsteliacijos gana plačiai žinomos ir taikomos įvairioms žmonių asmeninėms, santykių, sveikatos problemoms spręsti. Mūsų  centre pristatomos šeimyninės ir sisteminės konsteliacijos pagal Idris Laoro (Idris Lahore) metodą.

Astrologinės planetų reprezentacijos taip pat sprendžia minėtas problemas, tačiau čia nagrinėjamas dar ir planetų įtakos aspektas. Astrologiniu metodu numatomas labiausiai tikėtinas asmenybės realizacijos algoritmas, kuris atveria prieš žmogų optimalias dvasinio, fizinio ir emocinio vystymosi ir tobulėjimo galimybes. Astrologinė reprezentacija tarsi įteikia raktą nuo durų, už kurių jūsų laukia ilgas ir laimingas gyvenimas. Žinoma, planet padėties mūsų gimimo metu pakeisti neįmanoma, tačiau galima harmonizuoti įvairių planetų įtaką mūsų gyvenimui.

Su metodu supažindins ir konsteliaciją atliks Estelle Jurgita Lukauskienė
Laisvojo Samadeva universiteto vyr. dėstytoja, geros savijautos konsultantė, energoterapeutė, Samara jogos mokytoja; konsteliacijų pagal Idris Lahoro metodą konsteliatorė; Reki Tao Te Ki meistrė, astrologė. Geros savijautos centro OYA steigėja.

Vakaro kaina 8 eurai. Numatoma trukmė 2 valandos.

Įsigiję Geros savijautos centro OYA spalio mėnesio abonementą dalyvauja nemokamai.

Registracija ir informacija: oya.centras@gmail.com; FB puslapyje "Geros savijautos centras OYA" paliekant žinutę; tel.: 8-699 15106, 8-614 26955 (geriau sms su vardu)

Mūsų adresas: A.Mickevičiaus g.8, Kaune (įėjimas iš kiemo pusės.)

#konsteliacija#šeimoskonsteliacija#astrologija#astrologijos#horoskopai#horoskopas#oja#oya


Gurdžijevo šokių seminaras spalio 24-27d.


Praktika be supratimo – nusikaltimas prieš šventąją dvasią ir šiame, ir kitame pasaulyje” (G.Gurdžijevas)

Spalio 24-27d. Gurdžijevo šokių seminaras Kaune.  Dalyvaukit vieną dieną arba kiekvieną! Viena diena gali pakeisti jūsų gyvenimą, o gali ir nepakeisti, tačiau viena diena su Gurdžijevo šokiais leis jums “persikrauti” kaip po savaitės atostogų.

 Georgijus Gurdžijevas – prieš šimtą metų Vakarų Europoje šis mokslininkas, mistikas, filosofas, Mokytojas, rašytojas, choreografas, muzikantas, keliautojas, vidinio vystymosi mokyklos, vadinamos ketvirtuoju keliu, kūrėjas,  įsteigė harmoningo žmogaus vystymosi universitetą.

Viena iš pagrindinių disciplinų buvo sakraliniai šokiai, kurie dabar žinomi Gurdžijevo šokių vardu. Jau tada jų efektas buvo toks unikalus, kad būtent jie buvo patraukliausia Gurdžijevo universiteto disciplina.

Pasak Gurdžijevo Judesiai užėmė svarbią vietą Azijos šalių mene. Jie taip pat buvo naudojami Afrikoje, Tolimuosiuose Rytuose. Dar 20 amžiaus pradžioje sakraliniai šokiai buvo plačiai naudojami šventyklose ir vienuolynuose. Savo kelionėse Gurdžijevas turėjo galimybę su jais susipažinti, gilinosi į muziką, ritmą ir judesius per du metus praleistus dervišų vienuolyne. Sakoma, kad dauguma sakralinių šokių mus pasiekė iš Tibeto ir Tantrinio budizmo.

 Mūsų judesių sąmoningumas – iliuzija. Psichoanalizė ir psichomotorinių funkcijų tyrimas pagal Gurdžijevo metodą parodė, kad bet koks mūsų judesys sąmoningas ar priverstinis – nesąmoningas perėjimas nuo vienos automatinės pozos prie kitos. Iš visų įmanomų pozicijų žmogus išsirenka būtent tas, kurios atitinka jo asmenybę, todėl nesunku nuspėti, kad tų pozų repertuaras gana ribotas. Galų gale visos pozos – mūsų išmoktos ir tapusios automatinėmis. Mes nesuvokiame, kaip glaudžiai susijusios trys mūsų funkcijos: judėjimas, mąstymas ir emocijos. Jos ne tik priklauso viena nuo kitos, jos pastoviai nulemia ir įtakoja viena kitą. Jeigu įvyksta pokytis vienoje funkcijoje, iš karto pakinta ir kitos dvi. Kūno padėtis atitinka mūsų mintis ir jausmus. Pakitus emocijoms, neišvengiamai pasikeis minčių eiga ir laikysena. Minčių pokytis išlaisvina emocinę energiją, kas neišvengiamai pakeičia laikyseną. Negalima pakeisti tik vienos funkcijos, nepakeičiant kitų.

Teisingai parinkus judesius, atliekant teisinga tvarka ir su teisingu jų tikslų suvokimu, galima pašalinti ne tik fizinius, bet ir emocinius defektus, kas leis mokiniui pasiekti harmoningesnę, natūralesnę būseną.

Sakraliniai Gurdžijevo šokiai padeda dalyviams per ramybę ir vidinį susitaikymą su savimi išmokti judėti greitai ir lengvai tuo pačiu metu, nors mums natūraliau atrodytų judėti greitai ir įsitempus arba lėtai ir atsipalaidavus. Tuo pačiu metu mūsų mintys bus tik čia ir dabar. Šokiai, kaip meditacija, neleidžia mūsų mintims klajoti neramaus proto labirintais. Kaip tik mintys pasileidžia ristele tolyn iš salės ir šokančiųjų rato, tuoj judesiai susipainioja.

Netikite!?

Kviečiame išmėginti!

Vienos dienos stovyklos kaina – 67 eurai.

Pradžia 9 val. Pabaiga 18.30. Pietų pertrauka – nuo 13 iki 14.30 val.

Šiai stovyklai skelbiama papildoma AKCIJA “Atsivesk draugą”! Atsivedus draugą jums sugrįš 10 proc. jo sumokėtos sumos!

Seminarą ves Irina Čuprakova ( Karima ) Gurdžijevo šokių instruktorė, turinti 15 metų patirtį. Karima – Samadevos Universiteto vyresnioji dėstytoja, be Gurdžijevo šokių vedanti konsteliacijų pagal Idris Laorą bei Samadevos psichofizinių praktikų mokymus ne tik Rusijoje, bet ir ES, aukščiausio lygio geros savijautos konsultantė. Vertimas į lietuvių kalbą.

Mūsų adresas: A.Mickevičiaus g. 8, Kaunas (įėjimas iš kiemo pusės).

Informacija ir registracija: paliekant žinutę mūsų fb puslapyje “Geros savijautos centras OYA“, oya.centras@gmail.com, telefonu 869915106.


Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie