Geros savijautos centras OYA

Išgirskime savo kūno išmintį!

Vienos dienos jogos stovyklą kovo 8, 9, 10 arba 11d.

Viena diena, kuri prikels Jus naujam pavasariui!

Pasirinkite vieną dieną nuo Kovo 8 iki kovo 11 imtinai ir tapkite Samara jogos ir Gurdžijevo šokių praktikumo dalyviais! Pirmą dieną pradžia 9.30 val, kitomis dienomis – 9 val. Pabaiga 17 val. Stovyklausite Geros savijautos centre OYA Kauno centre.

Stovyklausite drauge su Gurdžijevo šokių ir Samara jogos mokymų ciklo dalyviais. Garantuojame puikią atmosferą ir pozityvų energetinį lauką!

 Tai unikali galimybė pasinerti į sakralinius judesius, kuriuos ištobulino šių laikų mąstytojai, filosofai ir praktikai G.Gurdžijevas ir I.Laoras bei jų mokiniai.

 Idris Laoras Laisvojo Samadevos universiteto Prancūzijoje įkūrėjas, Artimųjų Rytų dervišų praktikų ir gydymo metodų meistras, Rytų medicinos ir Ajurvedos meistras, integravęs šiuos metodus tarpusavyje, kas padėjo jam sukurti savo metodus, kurie kaip tik ir dėstomi Laisvajame Samadevos universitete. Jūs turėsite galimybę su viena iš ši mokymų dalimi – Samara joga susipažinti ir patirti jos unikalų, harmonizuojantį efektą. Joga be skausmo ir prievartos prieš savo organizma, viskas švelnu, lengva ir harmoninga.

 Georgijus Gurdžijevas (1877-1949m.) – XX amžiaus Ketvirtojo Kelio Meistras . Per dvidešimt metų trukusią savo kelionę po Eiptą, Afganistaną, Turkiją, Centrinę Aziją, Indiją, Tibetą, Gobio dykumą Gurdžijevas surinko, papildė surastus sakralinius judesius ir šokius, atveriančius žmogui dvasinės evoliucijos kelius.

Gurdžijevo šokio judesiai sukurti taip, kad jų neįmanoma atlikti remiantis įprastais, mechaniškais tapusiais judesiais, emocijomis ir mąstymo schemomis. Kuo daugiau praktikuojame Gurdžijevo judesius tuo daugiau naujų neuroninių kelių atsiranda mūsų smegenyse, o tai padeda atskleisti jų užslėptas galimybes.

Renginį ves Estelle Jurgita Lukauskienė.
Laisvojo Samadeva universiteto vyr. dėstytoja, geros savijautos konsultantė, energoterapeutė, Samara jogos mokytoja; konsteliacijų pagal Idris Lahoro metodą konsteliatorė; Reki Tao Te Ki meistrė, astrologė. Geros savijautos centro OYA steigėja.

 

Vienos dienos stovykla – 65 eurai.

Įsigijusiems Geros savijautos centro OYA kovo mėnesio abonementą – 45 eurai.


Registracija būtina.

Registracija ir informacija: oya.centras@gmail.com, FB puslapyje "Geros savijautos centras OYA" paliekant žinutę. tel.: 8-699 15106, 8-614 26955

 

Mūsų adresas: A.Mickevičiaus g.8, Kaune (įėjimas iš kiemo pusės.)


Astrologinė sisteminė konsteliacija!

Naujiena Kaune ir Lietuvoje!

Kovo 22d. 18.30 val. Geros savijautos centre OYA susipažinsite su Astrologinės sisteminės konsteliacijos metodu.

Su metodu supažindins ir konsteliaciją atliks Estelle Jurgita Lukauskienė
Laisvojo Samadeva universiteto vyr. dėstytoja, geros savijautos konsultantė, energoterapeutė, Samara jogos mokytoja; konsteliacijų pagal Idris Lahoro metodą konsteliatorė; Reki Tao Te Ki meistrė, astrologė. Geros savijautos centro OYA steigėja.

Apie metodą

Daugelis esate girdėję apie sisteminęs šeimos konsteliacijas. Jos atliekamos pagal B.Helingerio arba I.Laoro metodus. Mūsų pristatoma Astrologinė sisteminė konsteliacija kilusi iš I.Laoro mokyklos. Ji atskleidžia naujas galimybes. Joje įvertinami ne tik psichofiziniai bei socialiniai faktoriai, bet ir astrologiniai faktoriai.

Astrologiniu metodu numatomas labiausiai tikėtinas asmenybės realizacijos algoritmas, kuris atveria prieš žmogų optimalias dvasinio, fizinio ir emocinio vystymosi ir tobulėjimo galimybes. Astrologinė konsteliacija tarsi įteikia raktą nuo durų, už kurių jūsų laukia ilgas ir laimingas gyvenimas.

Vakaro kaina 8 eurai. Numatoma trukmė 2 valandos.

Įsigyję Geros savijautos centro OYA kovo mėnesio abonementą dalyvauja nemokamai.

Registracija ir informacija: oya.centras@gmail.com; FB puslapyje "Geros savijautos centras OYA" paliekant žinutę; tel.: 8-699 15106, 8-614 26955 (geriau sms su vardu)

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie