Geros savijautos centras OYA

Išgirskime savo vidinę išmintį!

Hakim masažas ir chiropraktika

Chiropraktika

Stuburo korekcija ir balansas. Unikalus išgijimo metodas, nukreiptas į stuburą ir sąnarius.

Kadangi stuburo smegenys garantuoja ryšį tarp viso kūno ir galvos smegenų, net minimalūs stuburo nukrypimai nuo optimalios padėties sutrikdo organų įnervaciją, raumenys įsitempia, sutrinka kraujo ir limfos apykaita, energijos tekėjimas ir formuojasi sąstingis.

Jeigu tai sukels skausmą, galvokime, kad mums pasisekė, nes tai signalas imtis priemonių ir pašalinti sutrikimą. Tačiau skausmo dažnai nejaučiame, arba skausmas nėra labai stiprus, tada ilgainiui tai būtinai prives prie įvairių organų arba net jų sistemų susirgimų. Mes vartojame vaistus, kurie pašalina simptomą – skausmą, bet praėjus jų poveikiui, skausmas sugrįžta.

Pašalindami problemas stubure, mes galim padėti organizmui, duoti impulsą savigydai ir savireguliacijai, nes informacija netrukdomai pasieks smegenis.

Skirtingai negu įprastoje manualinėje terapijoje, Geros savijautos centre taikoma chiropraktika labai švelni, todėl galima dirbti su bet kokio amžiaus ir sveikatos būklės žmonėmis, netgi su kūdikiais.

Metodas praktiškai neturi kontrindikacijų.


Hakim nugaros masažas 

ARBA HAKIM EUFONINIS NUGAROS LIETIMAS

Tai energetinis nugaros masažas, kuris buvo praktikuojamas tūkstančius metų dervišų gyduolių brolijose, priklausiusiose ordinui Hakim Artimuosiuose Rytuose (dabartinio šiaurės Afganistano teritorijoje). Šis masažas atstato tarpslankstelinius diskus, švelniai ištempia stuburą, tuo pačiu sugrąžindamas dvasinę pusiausvyrą.

Stiprus ir švelnus šis masažas gali būti praktikuojamas kaip gydomasis, o taip pat savijautos pagerinimui ir atsipalaidavimui.

Kas vyksta organizme seanso metu?

Vyksta giluminis visos organizmo energetinės sistemos atpalaidavimas. Masažo metu mes kreipiamės į žmogaus vidinę išmintį ir leidžiame energijai cirkuliuoti teisingiau, tam padeda tikslūs, lėti, meditatyvūs judesiai.

Ritmingas judesių kartojimas įveda kūną į rezonansą su natūraliais organizmo ritmais. Žmogus kontaktuoja su kito lygmens, prigimtine energija, ryšį su kuria dėl šiuolaikinio gyvenimo dažniausiai esame praradę.  Hakim eufoninis (darnos) prisilietimas sugrąžina mums atmintį apie mūsų prigimtinę būseną, kuri mūsų organizmui yra pati geriausia. Organizmas, sugrįžęs į pamirštas būsenas, galės pats į jas sugrįžti per sąmoningą pasirinkimą. To taip pat galima išmokti. Organizmas pažins būseną, kurioje jaučiasi geriausiai ir ras būdų ją pasiekti.

Pasikartojantys tempimai ir paspaudimai, atliekami tiksliai pagal dervišų brolijos tūkstančius metų puoselėtą tvarką - protokolą, atgaivina energijos cirkuliavimą, regeneruoja ir atstato tarpslankstelinius diskus, atpalaiduoja raumenų įtampas ir spazmus, ištaiso slankstelių mikro išnirimus.

Fiziniame lygyje vyksta dar ir kitoks atsipalaidavimas, kai veikiami nerviniai mazgai, esantys išilgai stuburo. Jeigu yra stuburo traumos, mikro išnirimai tai sukelia įvairias problemas. Pavyzdžiui, kaklo srities osteochondrozę arba juosmens dalies skausmus. Masažo metu vyksta švelni korekcija, suteikiant impulsą slanksteliams pakoreguoti savo padėtis ir užimti teisingesnes. Pašalinamos įtampos, skausmas išnyksta arba sumažėja.

Per stuburą informacija perduodama iš viso organizmo į galvos smegenis, o iš smegenų grįžta atgal. Esant net mikro sutrikimams slankstelių būklėje, ši informacijos cirkuliacija sutrinka, tokiu būdu gali sutrikti ir paties organizmo darni veikla. Hakim eufoninis stuburo lietimas padeda šią darną sugrąžinti. Tuo pačiu atgaivinama kraujo cirkuliacija be organzimo aprūpinimas deguonimi, nes net ir mikro pakitimai stubure gali įtakoti mūsų kūno kraujotaką.  

Masažui naudojamas ypatingas jonažolių aliejus. Jonažolės nuo neatmenamų laikų naudojamos daugelio tautų liaudies medicinoje. Apie gydomąsias šios, lietuviams įprastos, žolės savybes žinojo ir Hakim dervišai. Jie naudojo savo praktikose specialiu būdu paruoštą jonažolių aliejų. Šis aliejus efektyvus, nes dėl ypatingų jonažolių atpalaiduojančių savybių, veikliosios medžiagos įsiskverbia giliai į audinius ir sąlygoja tarpslankstelinių diskų regeneraciją.          

Taip pat naudojamas šilkinis popierius. Jis naudojamas paskutiniuose etapuose, kai juo sugeriami per odą masažo metu išsiskyrę toksinai. Taip pat specifinis šiugždėjimas suteikia atpalaiduojantį efektą. Paskutiniame etape popierius tampa ypatingu šilumos ir energijos laidininku. 

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie